Obsługa informatyczna

Stała obsługa firm i instytucji

Stała opieka informatyczna. to także najlepszy i najtańszy sposób na zapewnienie ciągłości działania Państwa serwerów, stacji roboczych i sieci komputerowej. Gwarantuje pierwszeństwo przy obsłudze awarii oraz błyskawiczną reakcję na zgłoszenie przy stałych miesięcznych kosztach. Pewność działania wynikająca z długoletniej praktyki naszych pracowników zapewnia szybkie zlokalizowanie i usunięcie przyczyny awarii. Daje to gwarancję bezzwłocznego przywrócenia normalnego funkcjonowania komputerów, serwerów oraz sieci komputerowej oraz internetowej ograniczając do minimum straty finansowe wynikające z braku dostępu do informacji elektronicznej.

Sprzęt i oprogramowanie

Firmy wymagają kompleksowego podejścia do obsługi informatycznej. Zewnętrzna firma świadcząca usługi outsourcingu IT powinna również dostarczyć optymalnie dobrany sprzęt komputerowy - serwery, stacje robocze oraz rozwiązania sieciowe. Doświadczenie w branży IT pozwala nam na wybór najlepszych, sprawdzonych rozwiązań w zakresie infrastruktury informatycznej oraz dobór optymalnego oprogramowanie wspierającego biznes.

Naprawa sprzętu komputerowego

Prowadzimy pełny zakres napraw - zarówno uszkodzeń sprzętowych (do poziomu pojedynczych podzespołów elektronicznych, włącznie z wymianą i reballingiem układów BGA), jak i programowych (wgrywanie firmware/ROM/BIOS, instalacja oprogramowania, przywracanie funkcjonalności i optymalizacja systemów operacyjnych). Wykonujemy naprawy sprzętu po zalaniu i upadku oraz z wypaleniami elementów i laminatu PCB. Zajmujemy się odzyskiwaniem danych z dysków twardych HDD i SSD oraz nośników wymiennych. Jeśli Twój dysk lub pendrive nie jest rozpoznawany przez komputer, przypadkowo skasowałeś pliki, sformatowałeś lub usunąłeś partycje albo dysk spadł, został uderzony czy zalany – przeczytaj kilka dobrych rad zanim podejmiesz próbę samodzielnej naprawy. Służymy wsparciem i pomocą w zakresie doboru (specyfikacji) sprzętu komputerowego i sieciowego do potrzeb Klienta, a także modernizacji, rozbudowy i instalacji sprzętu komputerowego w lokalizacji Klienta. Jeśli masz nietypowy problem ze sprzętem komputerowym lub charakter jego usterki nie przystaje do żadnego z opisów dostępnych w wyszukiwarce – zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy, postaramy się sprostać każdemu wyzwaniu.